Av Tv

İsim Meltem Medya Grubu
Kategori Belgesel
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0(542) 216 03 93
Adres http://www.avtv.com.tr

Av TV, 5 Mart 2016 tarihinde Haydar Baş tarafından kurulan doğa sporları temalı yayın yapan televizyon kanalıdır.

Doğa sporlarıyla ilgili yayın yapan kanallar arasında en çok izlenenler arasına adını başarıla yazdıran kanal Türksat 4A uydusu üzerinden izlenebiliyor. Türkiye başta olmak üzere dünya'nın bir çok ülkesinde doğa sporlarıyla ilgilenen takipçileri bulunmaktadır.

Av TV yayın akışı listesinde, Doğa Belgeselleri, Avcılık, Balıkçılık, Atıcılık, Okçuluk, Dalış, Off-Road, Yelken, Dağcılık, Havacılık, Rafting, Binicilik, Yamaç Paraşütü gibi doğa sporlarının yanı sıra, Tarım, Hayvancılık, Bahçecilik gibi programlara yer vermektedir.

Ciddi izlenme oranlarına sahip olan Av TV ekranlarında izleyicilerde kendilerine yer buluyor. Yayın temasıyla uyuşan izleyicilerin gönderdiği tüm videolar özenle düzenlenip ekranlara aktarılmaktadır. Av TV, Türksat 4A ve D-Smart platformu izlenebilmektedir. Av TV frekansına sayfanın aşağısında bulunan "frekans" kısmından ulaşabileceğiniz gibi kanalın canlı yayınlarını canlitv.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Av TV'de yayınlanan programlar listesinde Av Deryası, Balık Peşinde, Deniz Aktüel, Cem Kaptanla Balıklama, Cengiz Başkan ile Gündem, Kayseri Postası, Av Zamanı, Murat Seçkin ile Seçkin Avlar, Ankara Postası, Derik G.Doğu Anadolu Avcıları, 212 Av ve Doğa Sporları, Uçar Avcısı, Trakya'da Av, Saranta Av Günlükleri, Tezcan Avcılar Avda, Turtgay İnanç Balıkta yer almaktadır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?